Get Adobe Flash player

PALISADOWE POWLEKANE PCV


Galeria:
siateczka 01
siateczka 02
siateczka 03
siateczka 04

Ozdobne przęsła ogrodzeniowe ocynkowane i powlekane produkowane przez PPHU Polimet to nowoczesne, estetyczne, wytrzymałe i trwałe ogrodzenia przeznaczone głównie do ogrodzeń posesji prywatnych.

Przęsła wykonywane są z profili zamkniętych ocynkowanych wykonywanych zgodnie z normą PN-EN 10219-2, ze stali DX51D/Z275. Profile są ocynkowane wewnątrz i na zewnątrz (275 gram cynku na m2 powierzchni – z dwóch stron) zgodnie z EN 10147.

Profile powlekamy na gorąco mrozoodpornym tworzywem Polskiej produkcji. Tworzywo zwiera stabilizator UV. Profile zakończone są od góry ozdobnym, mrozoodpornym grotem z polipropylenu. Zabezpieczenie profila od dołu stanowi polipropylenowa zaślepka. Odległość między profilami wynosi 75mm w świetle. Profile łączone są obustronnie ocynkowanym i powlekanym płaskownikiem 20x2,0mm. Połączenia wykonywane są przy użyciu wkrętów (DIN 968) ze stali nierdzewnej A2. Poprzeczne płaskowniki zakończone są uchwytami umożliwiającymi montaż przęsła do słupa przy pomocy śrub lub wkrętów o średnicy 8mm. Standardowe kolory powłoki to czarny, brązowy i szary.

Prezentowany system ogrodzeniowy jest systemem kompletnym. W jego skład wchodzą przęsła, bramy i furtki.

Przęsła i bramy szczególnie estetycznie prezentują się zamontowane do słupów z klinkieru, z piaskowca lub kształtek łupanych. Można je również montować do standardowych słupów metalowych 40x60x2,0mm z prefabrykowaną podmurówką.