Akcesoria montażowe

Drut naciągowy

Drut ocynkowany i powleczony PCV. Średnica drutu przed powleczeniem wynosi 2,5mm a z powłoką 3,8 mm lub 2,3mm z powloką 3,5mm. Drut jest dostępny w identycznych kolorach jak siatki ogrodzeniowe. Do siatek ocynkowanych (niepowlekanych) oferujemy drut naciągowy o średnicy 3,5 mm lub 4,0 mm. Druty konfekcjonowane są w krążki o długościach od 20 do 210 mb, co 10 mb.

Drut wiązałkowy

Drut ocynkowany i powlekany PCV. Średnica drutu przed powleczeniem wynosi 1,2mm a z powłoką 2,0mm. Do siatek ocynkowanych oferujemy druty o średnicy 1.8 mm. Druty konfekcjonowane są w krążki po 25 lub 50 mb.

Napinacze do drutu

Ocynkowane, lub ocynkowane i malowane proszkowo. Dostępne w kolorach produkowanych siatek i słupków. Napinają druty o długości do 30 mb.

Opaski

Dostępne do słupków o średnicy 38mm, 42mm, 48mm, 60mm,75mm, 90mm ocynkowane lub ocynkowane i malowane proszkowo. Dostępne w kolorach produkowanych siatek i słupków. Mają zastosowanie przy montażu podpór, napinaczy, prętów krańcowych i elementów pomocniczych.

Części pomocnicze

Umożliwiają montaż podpory i napinacza na jednej wysokości, bez użycia dodatkowej opaski. Wykonana ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo.

Śruby mocujące

Służą do montażu prętów krańcowych i napinaczy. Wykonane z ocynkowanego pręta o średnicy 8 mm. Wyposażona w nakrętki i podkładki

Przelotki

Służą do montażu drutu do słupka ogrodzeniowego. Wykonane z mrozoodpornego tworzywa, wyposażona w stalowy ocynkowany trzpień rozporowy lub wkręt samowiercący stabilizujący położenie drutu naciągowego. Dostępne we wszystkich podstawowych kolorach palety RAL.

Pręty sprężające

Stalowe, powleczone tworzywem sztucznym, zakończone dwustronnie kapturkami. Mają zastosowanie na krańcach grodzenia usztywniają początkowe zwoje siatki. Dostępne w różnych kolorach palety RAL, w długościach 105 cm, 130 cm, 155cm, 180cm i 205cm.