O nas

Istniejemy na rynku siatek ogrodzeniowych od lat 90-tych. Posiadamy doświadczenie i odpowiedni park maszynowy aby zaoferować usługi produkcyjne na najwyższym poziomie. Dzięki obszernej wiedzy i zespołowi od lat pracujących z nami specjalistów jesteśmy w stanie wykonać szeroki wachlarz ogrodzeń lub jego elementów, zyskując usatysfakcjonowanych klientów. Pracujemy w oparciu o nasze umiejętności tworząc trwałe i estetyczne produkty. Jakość jest dla nas kluczową kwestią, dlatego wkładamy dużo wysiłku aby ją utrzymać na najwyższym poziomie. Jesteśmy też otwarci na sugestie i potrzeby klienta, możemy dopasować się do jego oczekiwań.

Współpracujemy z małymi i dużymi klientami zarówno w Polsce jak i zagranicą. Satysfakcja klienta podczas całego procesu realizacji zamówienia od jego złożenia do dostawy jest dla nas najważniejsza.

DOŚWIADCZENIE

Polimet już od ponad 30 lat zajmuje się produkcją kompletnych systemów ogrodzeniowych z tradycyjnej siatki plecionej, panela ogrodzeniowego oraz elementów ogrodzeniowych z tworzyw sztucznych.

JAKOŚĆ

W tym czasie proces powlekania drutu oraz rur doprowadziliśmy do perfekcji, oferując produkty najwyższej jakości. Ochrona jaką zapewnia tworzywo sztuczne przekłada się na większą wytrzymałość produktów na czynniki zewnętrzne.

SZEROKI ASORTYMENT

Produkty jakie oferujemy składają się na kompletne systemy ogrodzeniowe. Wszystkie elementy tworzą spójną całość, która zapewnia estetykę i kompatybilność.

TROSKA O ŚRODOWISKO

Zapewniając wysoką jakość i wytrzymałość naszym produktom przedłużamy czas użytkowania ogrodzeń. Proces powlekania przeprowadzamy w sposób odpowiedzialny, używając do powlekania około 50% tworzywa z recyklingu.

PRZYSZŁOŚĆ

Wciąż poszerzamy nasz asortyment myśląc o naszej planecie, dlatego popularne siatki plastikowe produkujemy głównie z odzyskanych tworzyw.

ROZWÓJ

Szukamy nowych rozwiązań w dziedzinie ogrodzeń. Tworzymy produkty, które mają być praktyczne i trwałe.